girl

Comments

Johnson13
Aug 01, 2014

Great work that you do. What is your location would love to have you do me.

Elvira Kolmakova
Aug 17, 2014

hi Johnson13. I'm in Russia, in Siberia. would like to meet you, but this is virtually impossible. you have many great tattoo artists who are doing good work. :-) - See more at: https://bodypiercingpictures.painfulpleasures.com/content/girl-0#sthash....

Elvira Kolmakova
Aug 03, 2014

hi Johnson13. I'm in Russia, in Siberia. would like to meet you, but this is virtually impossible. you have many great tattoo artists who are doing good work. :-)

kevinkevinello
Apr 14, 2015

eyeliner nasıl çekilir Eyeliner sürmek sanıldığı kadar zor değil fakat biraz tecrübe gerekiyor. Birkaç denemeden sonra hatasız eyeliner çekmek mümkün. Eğer zorlanıyorsanız kalem formunda bir eyeliner kullanın. Böylece kontrolü daha kolay sağlamış olursunuz. Öncelikle gözünüzün bitiş çizgisini belirleyin. Daha sonra bitiş çizgisinden yukarıya doğru istediğiniz uzunlukta bir çizgi çizin. Kuyruğunuzun ne kadar uzun olmasını istiyorsanız çizgiyi o kadar yukarı doğru uzatabilirsiniz. Sonra göz pınarına gelin ve buradan göz bitimine kadar bir çizgi çizin. Çizgi, ne kadar kirpik dibine yakın olursa o kadar iyi. Bu çizgiyi göz bitiminizde diğer çizgi ile birleştirin. Bu çizgi ince olsun, ilk etapta ince çizgi çekmek daha kolaydır. Kalın çizgi isterseniz, aynı çizginin üstünden taşırarak tekrar geçebilirsiniz. Eyeliner'ın kalınlığı size bağlı... Kolay eyeliner nasıl çekilir? Kolay eyeliner çekmek için başınızı geri eğin ve kullanmadığınız elinizi cildi germek için kullanın. Ayrıca elinizi sabit tutmak için bir masa veya platform üzerine dirseğinizi dayayın. Böylece eliniz titrememiş olur ve eyeliner sürerken aşağı doğru bakın ki göz kapağınız düz dursun.